صفحه اصلی 
دوشنبه ٢٥ تير ١٣٩٧
منو اصلی
پیوندهای مرتبط
 

 
 
 
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 33692
 بازدید امروز : 5
 کل بازدید : 53128
 بازدیدکنندگان آنلاين : 5
 زمان بازدید : 0/1250
هرکس همان گونه است که فکر می کند پس مراقب افکار خود باشید . ذهن همچون ساعتی پیوسته درحال کار کردن است و باید هر روز با اندیشه های خوب آن را کوک کرد .
اخبار > شوراها هرگز درتقابل و تضاد با دستگاه های اجرایی نیستند.


  چاپ        ارسال به دوست

خسرو زرافشانی درهمایش روز شوراها :

شوراها هرگز درتقابل و تضاد با دستگاه های اجرایی نیستند.

رییس شورای شهر کرمانشاه: وظیفه شوراها را تعامل و برنامه ریزی برای توسعه شهرها و روستاها دانست و خاطر نشان کرد: هم اکنون شرایط ما حساس تراز زمان جنگ است و درگیر استکباری هستیم که هر لحظه در کمین است تا به طریقی آبرو، جوانان و سرمایه های انقلاب ما را از بین ببرد و مانع از صدور انقلاب شود. وبا اشاره به نامگذاری امسال به عنوان سال “اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی” ادامه داد: این شعار وظیفه ما را دو چندان خواهد کرد.

وی با تاکید بر اینکه شوراها هرگز در تقابل و تضاد با دستگاه های اجرایی نیستند، یادآوری کرد: اگر روزی این فکر وارد شوراها شود همه ما ضرر می کنیم و  آنروز روز سقوط ملت ایران خواهد بود. و با اشاره به وظیفه سنگینی که در حوزه های مختلف بر عهده شورای شهر است و بر اساس قانون نیز اختیاراتی به آنها داده شده تصریح کرد: اعضای شورای شهر باید توقعات بسیار پایین داشته باشند و زود رنجیده خاطر نشوند. و هدف از فعالیت شورای شهر را خدمت رسانی به تمام اقشار جامعه دانست و تصریح کرد: ما برای حقوق و منافع شخصی نیامده ایم و در راه خدمت رسانی به مردم نیز با مشکلات زیادی مواجه خواهیم شد که بهای آن را می پردازیم. ما باید با روی گشاده و طیب خاطر در کنار دستگاه های اجرایی قرار گیریم و در حد امکان مردم را نیز در اداره امور مشارکت دهیم تا بتوانیم مشکلات را حل کنیم. و در ادامه در خصوص مهمترین اولویتهای کاری شورای چهارم شهر کرمانشاه نیز اظهار کرد: اولین اولویت ما اصلاح ساختار نیروی انسانی در شهرداری است و تلاش می کنیم به سایر دستگاه ها نیز در این خصوص مشورت دهیم. و نیروی انسانی کارآمد را بالاترین توان یک مجموعه دانست و تصریح کرد: افرادی باید به عنوان نیروی کار در یک مجموعه فعالیت داشته باشند که کارآمد، توانمند، جهادگر و ولایی باشند.و درادامه درخصوص سایر اولویتهای شورای چهارم نیز گفت: برنامه های فرهنگی برای شهر کرمانشاه از مهمترین اولویتهای دیگر است و در همین راستا بودجه فرهنگی شهرداری را از سه میلیارد تومان در سال 1392 به 30 میلیارد تومان در سال 1393 با رشد هزار درصدی افزایش دادیم.

زرافشانی افزود: برنامه داریم در بعد فرهنگ با متولیان فرهنگ در بخشهای مختلف نهایت همکاری را داشته باشیم. همچنین آسفالت و اصلاح معابر با کیفیت عالی از دیگر اولویت های شورای چهارم است. رییس شورای شهر کرمانشاه روان شدن ترافیک و ساخت پلهای روگذر وزیرگذر را نیز از دیگر برنامه های شورای چهارم دانست و از استاندار خواست حمایتهای لازم را در این خصوص داشته باشد و از منابع ملی و استانی اعتبارات لازم را پرداخت نماید.


١٧:١٢ - 1393/02/10    /    شماره : ٣٩٥١    /    تعداد نمایش : ٥٢٠اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
نظرسنجی
از چه طریق با سایت شورا آشنا شده اید؟

جستجو در اینترنت
خدمات
سایت شهرداری
تبلیغات

صفحه اصلي|درباره شورا|فرم ارتباط|سوالات متداول|اخبار|فعالیت ها|تماس با ما|جستجوي پيشرفته
Copyright © 2010 Kermanshah Shora  -  All rights reserved.    شورای اسلامی شهر کرمانشاه